Сайт военных реконструкторов "Рубеж"
Среда, 25.11.2020, 19:08

Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Сигнальное, холостое, стартовое оружие. - Форум | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Разговоры обо всём » Просто общение » Сигнальное, холостое, стартовое оружие. (Что нам о нем говорит закон.)
Сигнальное, холостое, стартовое оружие.
АндрейДата: Суббота, 19.09.2009, 21:04 | Сообщение # 1
Отличник РККА
Группа: Администраторы
Сообщений: 708
Награды: 0
Репутация: 5
Статус: Offline
Я хочу начать тему про холостое, сигнальное, стартовое оружие и как нам на него реагировать. И законно ли это?

У кого есть выдержки из законов, актов и т.д. Выставляйте будем обсуждать.
Тема это очень серьезная.


Авторитет не египетская пирамида - на песке не построишь...

 
АндрейДата: Суббота, 19.09.2009, 21:10 | Сообщение # 2
Отличник РККА
Группа: Администраторы
Сообщений: 708
Награды: 0
Репутация: 5
Статус: Offline
Имеется у меня вот такая выдержка.
Все привожу на языке оригинала.

Відповідно до п.2 Положення про дозвільну систему, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1992 року №576 із змінами та доповненнями, до предметів, на які поширюється дозвільна система стартові та сигнальні пістолети та револьвери не належать.
Порядок ввезення, придбання, зберігання, реалізації стартових та сигнальних пістолетів та револьверів спеціального дозволу ОВС не потребує.

Вот такой интересный документ. Но он касается только постолетов и револьверов.


Авторитет не египетская пирамида - на песке не построишь...

 
АндрейДата: Суббота, 19.09.2009, 21:53 | Сообщение # 3
Отличник РККА
Группа: Администраторы
Сообщений: 708
Награды: 0
Репутация: 5
Статус: Offline
Но нам надо определить, что такое оружие и что им может быть.

Взято с http://eko-czao.narod.ru/ball/metod/001/2.htm

Но это по Российскому законодательству.


Авторитет не египетская пирамида - на песке не построишь...

 
АндрейДата: Воскресенье, 20.09.2009, 23:20 | Сообщение # 4
Отличник РККА
Группа: Администраторы
Сообщений: 708
Награды: 0
Репутация: 5
Статус: Offline
Вот ещё не много.
Но это если вас задержали(не дай Бог!).

Памятка

ВАШІ ПРАВА ПРИ ЗАТРИМАННІ АБО АРЕШТІ. ЗНАЙТЕ!
Відповідно до статті 29 Конституції України Ви МАЄТЕ ПРАВО НА СВОБОДУ ТА ОСОБИСТУ НЕДОТОРКАННІСТЬ.

Посадові особи правоохоронних органів НЕ МАЮТЬ ПРАВА заарештувати або тримати під вартою без ВМОТИВОВАНОГО РІШЕННЯ суду.

Конституція України ЛИШЕ У ВИНЯТКОВИХ ВИПАДКАХ, КОЛИ ТРЕБА НАГАЛЬНО ЗАПОБІГТИ ЗЛОЧИНОВІ АБО ЙОГО ПЕРЕПИНИТИ, дозволяє затримання особи без попереднього рішення суду, якщо:

• Ви вчиняєте адміністративне правопорушення, щодо Вас вичерпано всі інші заходи впливу, але Ви не припиняєте своїх протиправних дій.

• Ви вчинили адміністративне правопорушення, і має бути складений протокол, а у Вас немає посвідчення особи і немає свідків, які могли б повідомити про Вас необхідні дані.

АДМІНІСТРАТИВНЕ ЗАТРИМАННЯ НЕ МОЖЕ ТРИВАТИ БІЛЬШЕ ТРЬОХ ГОДИН

Лише у виняткових випадках, пов'язаних з порушенням пограничного режиму або порядку обігу наркотичних засобів, Вас можуть затримати на строк ДО ТРЬОХ ДІБ.

У разі вчинення Вами дрібного хуліганства, злісної непокори правоохоронцю, образи правоохоронця та публічних закликів до невиконання його вимог, Вас можуть затримати ДО РОЗГЛЯДУ СПРАВИ СУДОМ.

В усіх інших випадках негайно після з'ясування особи і складення протоколу, але у будь-якому разі не пізніше ніж через три години, Вас має бути звільнено.

Уповноважені органи можуть затримати Вас БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОГО РІШЕННЯ СУДУ у випадку обґрунтованої підозри, що Ви вчинили злочин, але тільки тоді, коли така підозра ґрунтується на таких обставинах:

• коли Вас застали при вчиненні злочину або безпосередньо після його вчинення;

• коли очевидці, в тому числі й потерпілі, прямо вкажуть, що саме Ви вчинили злочин;

• коли на Вас або на Вашому одязі, при Вас або у Вашому житлі будуть виявлені явні сліди злочину.

Якщо таких обставин немає, але у правоохоронців є інші підстави для підозри, Вас можуть затримати без попереднього рішення суду лише якщо Ви:

• намагалися втекти, або

• не маєте постійного місця проживання, або

• коли не встановлено Вашу особу.

У будь-яких інших випадках Ваше затримання без попереднього рішення суду є НЕ законним.

При затриманні ЗА РІШЕННЯМ СУДУ або БЕЗ РІШЕННЯ СУДУ ПРАВООХОРОНЦІ ЗОБОВ'ЯЗАНІ:

• представитись,

• повідомити, яке саме правопорушення Ви вчинили, або у вчиненні якого злочину Ви підозрюєтесь,

• роз'яснити Ваші права і обов'язки, визначені законодавством.

ПАМ'ЯТАЙТЕ:

Під час затримання за підозрою у вчиненні кримінального злочину ВИ МАЄТЕ ПРАВО:

• НЕ СВІДЧИТИ проти себе чи своїх рідних (ст. 63 Конституції України);

• давати показання або у будь-який час відмовитися давати показання та відмовитися відповідати на запитання (напишіть письмову заяву);

• мати захисника і побачення з ним до першого допиту;

• надавати докази, заявляти клопотання і відводи;

• заявити про надання Вам паперу та ручки для написання клопотань, скарг та інше, а також адреси та телефонів прокуратури, помічника Міністра МВС із захисту прав людини, адвокатських контор, правозахисних громадських
організацій;

• оскаржувати дії правоохоронців особисто або за допомогою захисника (прокурору, помічнику Міністра МВС по захисту прав людини, суду) стільки разів, скільки триває порушення ваших прав;

• захисником, в т.ч. у кримінальній справі, має право бути не тільки адвокат, але і визначена Вами особа (родич - також);

• вимагати (шляхом усної, але краще - письмової заяви) перевірки судом законності затримання;

• особисто брати участь у судовому розгляді питання щодо взяття Вас під варту та заявляти протести, клопотання, наводити доводи і міркування.

• Ви маєте знати, що будь-які засоби обмеження Вашої свободи НЕ ЄДИНИЙ засіб припинення правопорушення, а тому Ви можете особисто клопотати про зміну запобіжного заходу з арешту на попередження або штраф.

Вам мають роз'яснити Ваші права і про це скласти протокол, та також протокол про Ваше затримання ЯК ОСОБИ, ПІДОЗРЮВАНОЇ У ВЧИНЕННІ ЗЛОЧИНУ, якщо Вас затримують з цих підстав - протокол має містити САМЕ ТАКИЙ ЗАПИС.

При посиланні правоохоронців на інші статті КУАПП (про фактичне вчинення будь-якого іншого адміністративного правопорушення) вимагайте надати Вам Кодекс України про адмінправопорушення, ознайомтесь зі змістом статті, а потім оскаржуйте (письмово) дії правоохоронців як неправомірні.

Відмова надати Вам на ознайомлення КУАПП з текстом зазначеної статті -пряме порушення Ваших прав!

Після затримання може бути здійснено Ваш особистий обшук і вилучення речей та документів. Обшук може здійснюватись лише особою однієї з Вами статі.

ПАМ'ЯТАЙТЕ: ВИ НЕ ЗОБОВ'ЯЗАНІ ДОВОДИТИ СВОЮ НЕВИНУВАТІСТЬ.

Знайте!

Про Ваш арешт і місце перебування слідчий зобов'язаний повідомити дружину/чоловіка або іншого родича. Вимагайте, аби таке повідомлення було здійснено негайно у Вашій присутності!

Якщо Ви заявите, що бажаєте запросити захисника, посадові особи МРВ зобов'язані надати Вам допомогу, аби Ви могли зв'язатися із захисником чи особами, які можуть його запросити.

Якщо Ви заявите, що бажаєте мати захисника, але за браком коштів або через інші поважні причини не в змозі цього зробити, посадові особи МРВ зобов'язані призначити захисника БЕЗКОШТОВНО.

Вимагайте захисника одразу після Вашого затримання!

ПАМ'ЯТАЙТЕ: ВИ МАЄТЕ ПРАВО НА ЗАХИСНИКА З МОМЕНТУ ЗАТРИМАННЯ!

У разі затримання за підозрою у вчиненні злочину Вас мають якнайшвидше, але у будь-якому випадку НЕ ПІЗНІШЕ НІЖ ЧЕРЕЗ 72 години, АБО ЗВІЛЬНИТИ, АБО ДОСТАВИТИ ДО СУДУ, де Ви зможете взяти участь у розгляді щодо подальшого Вашого тримання під вартою.


Авторитет не египетская пирамида - на песке не построишь...

 
АндрейДата: Пятница, 11.12.2009, 21:35 | Сообщение # 5
Отличник РККА
Группа: Администраторы
Сообщений: 708
Награды: 0
Репутация: 5
Статус: Offline
Предлагаю почитать комментарий к ст. 262-263 УК Украины.
Само собой - комментарий официальный (Кто не знает - это значит, что возможно ТОЛЬКО такое толкование статей, и никакой отсебятины - даже со стороны людей считающих себя спецами - т.к. милиция/прокуратура/суд - будут опиратся на ЭТО, а не на мнение какого-то васи...)

Заведомо "не наши" пункты я вырезал...

"2. Предмет злочину - вогнепальна зброя (крім гладкоствольної мисливської), бойові припаси, вибухові речовини, вибухові пристрої та радіоактивні матеріали. Вони можуть бути як саморобними, так і виготовленими промисловим способом.
3. Основною характерною ознакою цих предметів є їх призначення - ураження живої цілі, знищення чи пошкодження оточуючого середовища (п. 3 постанови ПВСУ «Про судову практику в справах про викрадення та інше незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами, вибуховими речовинами вибуховими пристроями чи радіоактивними матеріалами» від 26 квітня 2002 р. № З (ЮВУ. - 2002. - 29 червня-5 липня. - № 26(366). Тому ці предмети мають бути придатними для використання за своїм цільовим призначенням.
4. У випадках, коли для вирішення питання про те, чи є відповідні предмети зброєю, бойовими припасами, вибуховими речовинами, вибуховими пристроями або радіоактивними матеріалами, а також для з'ясування їх придатності до використання за цільовим призначенням, потрібні спеціальні знання, у справі слід призначити експертизу з проведенням її у відповідних експертних установах. Для з'ясування лише придатності предмета до використання за цільовим призначенням достатньо участі спеціаліста (п. 10 зазначеної Постанови ПВСУ).
5. Якщо винна особа незаконно заволоділа непридатними до використання вогнепальною зброєю, бойовими припасами або їх частинами чи деталями, вибуховими речовинами, вибуховими пристроями, помилково вважаючи їх такими, що можуть бути використані за призначенням, вчинене належить розцінювати як замах на заволодіння цими предметами і кваліфікувати за ст. 15 та відповідною частиною ст. 262 КК (абз. 1 п. 23 зазначеної Постанови ПВСУ).
6. Незаконне заволодіння завідомо несправною вогнепальною зброєю (наприклад, учбовою) і приведення її в придатний до використання за призначенням стан необхідно кваліфікувати як заволодіння чужим майном та незаконне виготовлення вогнепальної зброї. Так само мають кваліфікуватися дії винного й у тому разі, коли для виготовлення придатної до використання зброї частина деталей була ним викрадена, а решта виготовлена самостійно чи придбана будь-яким іншим чином (абз. 2 п. 23 зазначеної Постанови ПВСУ).
7. У разі викрадення складових частин, деталей чи вузлів, комплект яких дозволяє виготовити придатну до використання вогнепальну зброю, дії винної особи слід розцінювати як закінчений злочин і кваліфікувати за ст. 262 КК (абз. 1 п. 22 зазначеної Постанови ПВСУ).
8. Вогнепальною зброєю вважається зброя, в якій снаряд (куля, шрот тощо) приводиться в рух миттєвим звільненням хімічної енергії заряду (пороху або іншої пальної суміші) (п. 8. 2 наказу МВС України «Про затвердження Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів» від 21 серпня 1998 р. №622 (ОВУ. - 1998. - №42. - Ст. 1574).
9. До вогнепальної зброї як предмета злочину, передбаченого ст. 262 КК, належать усі види бойової, спортивної, нарізної мисливської зброї, як серійно виготовленої, так і саморобної чи переробленої, для проведення пострілу з якої використовується сила тиску газів, що утворюється при згоранні вибухових речовин (пороху або інших спеціальних горючих сумішей) (абз. 1 п. 4 зазначеної Постанови ПВС
10. До предмета злочину належить і перероблена зброя, тобто зброя зі зміненим калібром ствола і пристосована для стрільби некаліберними (для неї) кулями, в тому числі і обрізи із гладкоствольної мисливської зброї. Невідповідність обрізів мисливської зброї в ряді випадків може бути встановлена лише за допомогою експертного дослідження, бо незначне укорочення ствола зброї, що іноді роблять мисливці для полегшення її ваги, не має суттєвого впливу на бойові властивості і не перетворює її в обріз.
11. Не належать до предмета злочину пневматична зброя, сигнальні, стартові, будівельні, газові пістолети (револьвери), пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, ракетниці, а також вибухові пакети й інші імітаційно-піротехнічні та освітлювальні засоби, що не містять у собі вибухових речовин і сумішей (абз. 2 п. 4 зазначеної Постанови ПВСУ).
12. Бойовими припасами визнаються патрони до нарізної вогнепальної зброї різних калібрів, артилерійські снаряди, бомби, міни, гранати, бойові частини ракет і торпед та інші вироби в зібраному вигляді, споряджені вибуховою речовиною і призначені для стрільби з вогнепальної зброї чи для вчинення вибуху. Патрони та набої до гладкоствольної мисливської зброї, а також патрони, споряджені гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, не є предметом злочину, передбаченим статтею 262 КК (п. 5 зазначеної Постанови ПВСУ).

11. Під незаконним придбанням вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв слід вважати дії, пов'язані з їх набуттям (за винятком викрадення, привласнення, вимагання або заволодіння шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем) всупереч передбаченому законом порядку - в результаті купівлі, обміну, привласнення знайденого, одержання як подарунок, відшкодування боргу тощо (п. 12 зазначеної Постанови ПВСУ).
12. Під незаконним виготовленням холодної, вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв потрібно розуміти вчинені без передбаченого законом дозволу дії по їх створенню чи переробленню, внаслідок чого вони набувають відповідних характерних властивостей.
Такими діями, зокрема, є перероблення ракетниці, стартового, будівельно, газового пістолета, інших пристроїв, пристосованих для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, у зброю, придатну до стрільби або мисливської (у тому числі гладкоствольної) рушниці - в обріз, виготовлення вибухових речовин, вибухових пристроїв чи боєприпасів з використаним будь-яких компонентів, які самі по собі не є вибухівкою, але внаслідок цих дій набувають здатності до вибуху, тощо (п. 13 зазначеної Постанови ПВСУ).
13. Злочин є закінченим, якщо виготовлений предмет може бути використаний як зброя, боєприпаси, вибухові речовини або вибуховий пристрій незалежно від незавершеності тих чи інших частин або оздоблювальних (оброблювальних) робіт.
14. –
15. Ремонт холодної, вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів або вибухових пристроїв - це таке відновлення характерних властивостей зазначених предметів шляхом заміни або реставрації зношених чи непридатних з інших причин частин, механізмів, усунення дефектів, поломок чи пошкоджень, налагодження нормального функціонування різних частин і механізмів, внаслідок якого ці предмети стають придатними до використання за цільовим призначенням (п. 14 зазначеної Постанови ПВСУ).


Авторитет не египетская пирамида - на песке не построишь...

 
АндрейДата: Среда, 23.12.2009, 17:26 | Сообщение # 6
Отличник РККА
Группа: Администраторы
Сообщений: 708
Награды: 0
Репутация: 5
Статус: Offline
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/JF1MH00B.html

Авторитет не египетская пирамида - на песке не построишь...

 
АндрейДата: Среда, 23.12.2009, 17:31 | Сообщение # 7
Отличник РККА
Группа: Администраторы
Сообщений: 708
Награды: 0
Репутация: 5
Статус: Offline
А именно статьи 1,6,8,13!!!

Обратите особое внимание! deal


Авторитет не египетская пирамида - на песке не построишь...

 
АндрейДата: Суббота, 02.01.2010, 18:59 | Сообщение # 8
Отличник РККА
Группа: Администраторы
Сообщений: 708
Награды: 0
Репутация: 5
Статус: Offline
Теперь интересное продолжение этой темы

http://www.reibert.info/forum/showthread.php?t=79329&page=13

Обратите внимание на пост №258 камрада Chill.


Авторитет не египетская пирамида - на песке не построишь...

 
АндрейДата: Воскресенье, 03.01.2010, 20:18 | Сообщение # 9
Отличник РККА
Группа: Администраторы
Сообщений: 708
Награды: 0
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (ЗлойИван)
Спасибо камрад, думаю этот абзац надо перевести и скопировать сюда.

Вот, предоставляю на языке оригинала :
Не те, що я не довіряю камраду R. Tietmeyer, він це зробив вже по телефону, але я вирішив персонально переконатися в своїй правоті, або навпаки.
Позавчора взяв висновок експерта по СХП, завітав до Шевченківського районного відділу Дозвільної системи МВС на Герцена 9. Показав одному спеціалісту, вона порадилася із своїм начальником. Він сказав так: "ми взагалі-то таке не реєструємо, але щоб бути на 100% впевнений, сходіть в Київський міський відділок і запитайте там".
Вчора із тим самим висновком по мавзеру зайшов на Єреванську 18А у Київський міський відділ ДС МВС. Направили мене до спеціаліста, я поставив питання "Потрібно чи ні реєструвати такий екземпляр у вас". Він уважно прочитав висновок і сказав "Ні, не потрібно". Я кажу: "Але ж начебто вихолощена зброя відноситься до компетенції ДС", він відповідає: "Після такого висновку вона вже не потребує реєстрації у нас. Тільки ж ви не ходіть із нею по місту і не стріляйте". Ну, я відповів, що, маючі всі ті дозволи і тренування зі зброєю, я не з таких людей. На тому і розпрощалися.
Я для себе все прояснив, чого і вам усім бажаю. Із наступаючими святами Нового Року та Різдва Христового вас!


Авторитет не египетская пирамида - на песке не построишь...

 
ICEДата: Четверг, 01.12.2011, 01:10 | Сообщение # 10
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Новые стандарты в Украине ммг

ЗБРОЯ СТРІЛЕЦЬКА НЕЙТРАЛІЗОВАНА
Стандарт МВС України СОУ 78-19-006:2011 "ЗБРОЯ СТРІЛЕЦЬКА НЕЙТРАЛІЗОВАНА. Загальні технічні вимоги. Методи контролювання."
http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/662499

ЗБРОЯ СТРІЛЕЦЬКА ВИХОЛОЩЕНА
Стандарт МВС України СОУ 78-19-005:2011 "ЗБРОЯ СТРІЛЕЦЬКА ВИХОЛОЩЕНА. Загальні технічні вимоги, вимоги безпеки.Методи контролювання"
http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/662479
 
АндрейДата: Среда, 25.09.2013, 23:33 | Сообщение # 11
Отличник РККА
Группа: Администраторы
Сообщений: 708
Награды: 0
Репутация: 5
Статус: Offline
Последние изменения в этой сфере:

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1483-13/page

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98/page

Внимательно читаем....


Авторитет не египетская пирамида - на песке не построишь...

 
ioiowqДата: Понедельник, 09.09.2019, 04:18 | Сообщение # 12
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Прикрепления: 0483046.jpg(142.7 Kb)
 
Форум » Разговоры обо всём » Просто общение » Сигнальное, холостое, стартовое оружие. (Что нам о нем говорит закон.)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтов - uCoz