Сайт военных реконструкторов "Рубеж"
Воскресенье, 18.04.2021, 16:06

Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | "В июле 44-го". Операция "Багратион" - Форум | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Наши Мероприятия и Акции » Фотоотчеты, обсуждение, планы » "В июле 44-го". Операция "Багратион" (Тактическое мероприятие по лету 1944 года.)
"В июле 44-го". Операция "Багратион"
C-22Дата: Среда, 10.05.2017, 19:13 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 1643
Награды: 2
Репутация: 12
Статус: Offline
Товарищи и Камрады!!!

ВИО "Рубеж" планирует 1-2 июля 2017 года провести тактическое мероприятие  "В июле 44-го" Операция "Багратион".

Время действия- июль 1944 года, Белоруссия.


Белорусская наступательная операция «Багратион» — крупномасштабная наступательная операция проводившаяся 23 июня - 29 августа 1944 года. Названа так в честь полководца Отечественной войны 1812 года П.И. Багратиона.  Одна изкрупнейших военных операций за всю историю человечества.
В ходе этого обширного наступления была освобожденатерритория Белоруссии, восточной Польши и часть Прибалтики, практически полностью разгромлена группа армий “Центр”.

Дата проведения мероприятия: 1-2 июля 2017 года.
Прикрепления: 2447284.jpg(294.9 Kb) · 4828767.jpg(241.1 Kb) · 7108207.jpg(55.2 Kb) · 2749629.jpg(78.5 Kb)


 
АндрейДата: Вторник, 30.05.2017, 20:11 | Сообщение # 2
Отличник РККА
Группа: Администраторы
Сообщений: 645
Награды: 0
Репутация: 5
Статус: Offline
ПРАВИЛА з техніки безпеки під час проведення військово-історичних подій.

1. Загальні положення

1.1. Ця інструкція є типовою і служить основою Інструкції з техніки безпеки при поводженні з вихолощеною вогнепальною зброєю - СХП, організація та проведення військово-історичної реконструкції. Залежно від місцевих умов, та видів реконструкції і їх особливостей до інструкції можуть бути внесені необхідні зміни, спрямовані на підвищення безпеки при проведенні ігор.
1.2. Військово-історична реконструкція є екстремальним видом діяльності, участь в ній пов'язана з ризиком для здоров'я (а іноді і для життя) гравця, той хто бере участь в заході повинен повністю усвідомлювати можливі наслідки свого, або чужого необережного поводження.
1.3. До участі увійськово-історичної реконструкції допускаються особи, які досягли повнолітнього віку.
1.4. Інструкція має на меті викласти основні положення по техніці безпеки при поводженні зі зброєю СХП, вибуховими речовинами, неухильне виконання якої забезпечить необхідні умови, що виключають нещасні випадки.
1.5. Інструкція є основним матеріалом для керівництва і суворого виконання його всіма учасниками і посадовими особами,в період організації та проведення гри.
1.6. Учасники зобов'язані щорічно перед проведенням гри, не пізніше, ніж за один день до її початку проводити навчання і перевірку знань, пов'язаних з технікою безпеки і конкретними правилами безпеки проведення реконструкції. Навчання учасників і перевірка їх знань техніки безпеки повинні реєструватися в спеціальному журналі з особистої розпискою кожного учасника в знанні цих правил. Учасники, які не пройшли такогонавчання в поточному році, до проведення реконструкції не допускаються.
1.7. У разі недотримання учасником цієї Інструкції, внаслідок чого, іншому учаснику буде завдано будь-якої фізичної шкоди (будь-якої форми тяжкості), вся відповідальність за нанесення такої шкоди лягає повністю на учасника, яка завдала такої шкоди.Учасник який заподіяв фізичну шкоду несе повну відповідальність відповідно до чинного Законодавства України.

2. Правила поводження зі зброєю СХП

2.1. Головною умовою безпеки приповодженні з вихолощеною вогнепальною зброєю і його використанням під час проведення військово-історичної реконструкції є знання видів вогнепальної зброї, тверде знання і виконання правил безпеки при поводженні з такою зброєю і
строга дисципліна всіх учасників під час проведення заходів.

Категорично забороняється застосування учасником особистої зброї СХП без відповідних дозвільних документів або зброї, що не пройшла сертифікацію в відповідних державних установах та не має відповідного сертифіката.
Забороняється застосовувати бойову зброю, мисливську гладко ствольну та холодну зброю, газову та травматичну зброю,


2.2. Зброя СХП і боєприпаси повинні зберігатися в умовах, що виключають доступ і користування ними іншими особами, особливо дітьми. Зброя повинна міститися в справному стані і зберігатися незарядженим, бажано в розібраному вигляді, а боєприпаси замкненими. Найкраще зброю і боєприпаси зберігати в спеціальному металевому ящику під замком.
2.3. Постріли та знаходження із зарядженою зброєю СХП, в населених пунктах, забороняється. Знаходження із зарядженою зброєю і стрільба допускаються тільки на відстані, що забезпечує безпеку людей і домашніх тварин. Та на відстані ближче ніж 200 метрів від населеного пункту.

ПРИМІТКА: Пристрілка зброї СХП повинна проводитися в місцях, спеціально відведених для цієї мети, або в організованому порядку в місцях з природною огорожею (яри, рови і т.п.), або в окремих випадках в місцях, які добре проглядаються. При необхідності виставляється сторожову охорону.

2.4. Не допускається вихід учасників з несправною зброєю СХП.
2.5. Учасник зобов'язаний поводитися зі зброєю СХП так, як ніби вона завжди заряджена і готова до пострілу. До моменту початку проведення реконструкції, забороняється направляти зброю СХП на людину чи домашніх тварин, навіть якщо вона не заряджена. Зброю учасник повинен тримати так, щоб стволи завжди були направлені в сторону від людей, домашніх тварин або будівель. При заряджанні або розряджанні, зброю слід направляти стволами тільки вгору або в землю, відвернувшись від інших учасників.
2.6. Забороняється передавати іншому учаснику зброю, попередньо не оглянувши і не розрядивши його. Взявши зброю, необхідно, перш за все, переконатися, що вона розряджена.
2.7. Забороняється знімати запобіжник без необхідності.
2.8. При пересуванні на всіх видах транспорту зброя СХП має знаходитися у спеціальному чохлі або розібраною.
2.9. При подоланні різних перешкод - канав, огорож, буреломів, по переході через річки, струмки зброю СХП необхідно обов'язково розрядити.
2.10. Щоб уникнути пострілу,спрямованого в самого себе, ніколи не слід витягувати зібрану і заряджену зброю СХП за ствол.
2.11. При підході до населеного пункту, скупченню глядачів, місця привалу, збору, до машини зброю СХП слід обов'язково розрядити.
2.12. На привалі зброю СХП слід вішати на надійну, вище людського зросту опору, міцний сучок дерева, попередньо розрядивши його і переконавшись у відсутності патрона у патроннику.
2.13. Особливу обережність учасник повинен дотримуватися при стрільбі.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:· По умовному (противнику учаснику) забороняється імітування пострілу з відстані ближче 3,5 метрів; Постріли на «шум», в тумані, в сильний снігопад, в сутінках, проти сонця і при інших умовах поганої видимості;

2.14. Стріляючи, учасник повинен завжди пам'ятати, що на майданчику реконструкції можуть перебувати глядачі.
2.15. При груповій стрільбі в пересіченій місцевості, в лісі, очеретах, заростях слід бути особливо уважним при пострілі. Суворо дотримуватися взятого напряму, постійно підтримувати слуховий і зоровий зв'язок з іншими учасниками.
2.16. У разі падіння зброї СХП або учасника зі зброєю слід негайно ж розрядити зброю і переконатися, що в канали стволів не були земля, сніг, листя, трава. Інакше при пострілі, при забитих землею, снігом, травою або листям ствола може статися розрив або роздуття ствола, що надалі може стати причиною поранення учасника. При попаданні землі або снігу в канали стволів необхідно негайно прочистити стволи.
2,17. Категорично забороняється добивати прикладом зброї СХП (імітувати добивання) учасника. При ударі прикладом зброї про землю може статися постріл, спрямований в самого учасника.

3. Дисципліна під час проведення військово – історичної реконструкції.

3.1 Всі учасники військово –історичної реконструкції повинні прибути до місця проведення заходу своєчасно, не запізнюючись.
3.2 Кожен учасник повинен прибути у автентичному одязі та споряджені, що відповідає реконструйованому періоду.
3.3. Забороняється привозити тавживати алкогольні та наркотичні засоби. Особи, що будуть знаходитись у алкогольному чи наркотичному сп’янінні будуть дискваліфіковані.
3.4. Особи, що мають неавтентичний вигляд або мають не автентичне спорядження до реконструкції не допускаються.
3.5. Забороняється вступати вконфлікт з організаторами та учасниками реконструкції. Особи, що проявили не повагу до організаторів чи учасників будуть дискваліфіковані.


Авторитет не египетская пирамида - на песке не построишь...

 
АндрейДата: Вторник, 30.05.2017, 20:13 | Сообщение # 3
Отличник РККА
Группа: Администраторы
Сообщений: 645
Награды: 0
Репутация: 5
Статус: Offline
Требования к внешнему виду Красной Армии

- Внешность участника реконструкции должна соответствовать требованиям Устава РККА, действующего в реконструируемый период. В том числе:
- Короткая стрижка (полубокс, бокс, наголо или просто коротко);
- Отсутствие бороды, пейсов, бакенбард, длинных, ярко окрашенных или мелированных волос.
- Коротко остриженные ногти;
- Отсутствие серег, пирсинга, лака на ногтях, а также татуировок на лице и шее;
- Чисто выбритое лицо;
- Небритость допускается только в случаях, особо оговоренных сценарием.
- Очки, часы должны соответствовать реконструируемому периоду.
- Макет стрелкового оружия участника реконструкции должен соответствовать историческому периоду!
- Стрелковое вооружение участника реконструкции должно соответствовать требованиям Устава РККА, действующего в реконструируемый период;
- Время поступления модели вооружения в войска на передовой должно соответствовать реконструируемому периоду;
- Обмундирование и обувь участника реконструкции должны соответствовать требованиям Устава РККА, действующего в реконструируемый период.
- Наличие подворотничка обязательно.
- Время поступления модели обмундирования и обуви в войска должно соответствовать реконструируемому периоду;
- Медицинские работники должны иметь необходимые профессиональные навыки, комплект специальной амуниции, набор медикаментов.
- Обувь участника реконструкции должна соответствовать установленному образцу.
- Экипировка и снаряжение участника реконструкции должны соответствовать требованиям Устава КА, действующего в реконструируемый период.


Авторитет не египетская пирамида - на песке не построишь...

 
АндрейДата: Вторник, 30.05.2017, 20:19 | Сообщение # 4
Отличник РККА
Группа: Администраторы
Сообщений: 645
Награды: 0
Репутация: 5
Статус: Offline
Общие требования к униформе и амуниции Красной Армии на лето 1944 года.

Головные уборы и шлемы:

Пилотка Х/Б  с латунной или стальной звездой.
Шлем стальной СШ-40

Обмундирование рядовые и сержанты:

Гимнастерка Х/Б обр. 1935 года без петлиц, обязательно с погонами (не желательно, но возможно).
Гимнастерка Х/Б обр. 1943 года (без карманов!) с погонами.
Шаровары Х/Б обр. 1935 г. с пятиугольными наколенниками!
Шинель суконная на крючках обшитая по уставу.
Телогрейка (без погон, с правильными пуговицами, сержантам и выше допускается ношение погон)

Для разведчиков - масккостюмы "амеба" или "кикимора".

Обувь рядовые и сержанты:

Сапоги яловые, кирзовые - с "правильной" подошвой.
Ботинки с обмотками.

Амуниция рядовые и сержанты:

Ремень поясной кожаный или брезентовый с однозубой пряжкой  шириной 3,5 см. или лендлизовский 5 см. В ограниченном кол-ве трофейные ремни.
Вещмешок (без кармана и допремней!)
Аутентичные подсумки соответствующие макету СХП!
Гранатная сумка к РГД-33
Фляга алюминиевая с пяти винтовой крышкой, или стеклянная в чехле.
Малая пехотная лопата в чехле.
Плащ-палатка
Котелок
Правильная противогазная сумка (желательна).

P.S. Разрешается применять элементы трофейного снаряжения, но не более 2 предметов!
Запрещается использовать в качестве трофея кожаную Y разгрузку!

Головные уборы офицеры:

Шлем СШ-40.
Фуражка полевая обр. 1941 г. с латунной или стальной звездой.
Пилотка с латунной или стальной звездой.

Обмундирование офицеры:

Гимнастерка Х/Б или П/Ш обр. 1943 г., или обр. 1935 г. с погонами!
Галифе Х/Б или П/Ш без кантов!
Шинель суконная комсоставовская, двубортная, обшитая согласно уставу.
Телогрейка с погонами.

Обувь офицеры:

Сапоги хромовые, юфтевые, яловые, кирзовые с "правильной" подошвой.

Амуниция офицеры:

Облегченное походное снаряжения начсостава обр. 1932 г., с 1943 года - основное походное снаряжение офицеров Красной Армии.
Повседневное снаряжение обр. 1935 г.
Кобура соответственно макету СХП (ТТ-33 или НАГАН).
Полевая сумка (планшет) аутентичный кожаный или кирзовый.
Фляга алюминиевая с пяти винтовой крышкой, или стеклянная в чехле.

Общее правило (особенно для новичков): не вешайте на себя все что у Вас есть, обвес должен быть как можно минимальнее. В крайнем случае хватит ремня и одной патронной (гранатной) сумки.


Авторитет не египетская пирамида - на песке не построишь...

 
АндрейДата: Вторник, 30.05.2017, 20:21 | Сообщение # 5
Отличник РККА
Группа: Администраторы
Сообщений: 645
Награды: 0
Репутация: 5
Статус: Offline
СТРОГО ЗАПРЕЩЕНЫ!

- форма с петлицами обр. 1935/40/41 гг на реконструкциях всех событий после лета 1943 года,
- ранцы и рюкзаки обр. 1936/39/41 гг, а также плечевые лямки,
- алюминиевые звездочки,
- гранатные трехсекцоонные подсумки (под Ф1)
- послевоенные "вохровские" кирзовые подсумки для винтовки Мосина, как не соответствующие периоду 1941-45 гг.,
- поясные ремни, фляги, противогазные и полевые сумки 1946 и более поздних образцов
- послевоенные масккостюмы типа "березка" и другие.

Будет проводится ОСМОТР внешнего вида, обязательный для всех участников.
Замеченные нарушения должны быть устранены на месте.
В случаи невозможности их устранения нарушитель не допускается до участия в мероприятии...


Авторитет не египетская пирамида - на песке не построишь...

 
C-22Дата: Вторник, 04.07.2017, 09:47 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 1643
Награды: 2
Репутация: 12
Статус: Offline
Мероприятие состоялось! Огромное спасибо всем кто приехал и участвовал!

Немного фот о от меня...

Прикрепления: 4042988.jpg(317.0 Kb) · 2333943.jpg(138.9 Kb) · 4329041.jpg(177.0 Kb) · 2480264.jpg(199.0 Kb) · 5089137.jpg(198.2 Kb)


 
C-22Дата: Вторник, 04.07.2017, 09:48 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 1643
Награды: 2
Репутация: 12
Статус: Offline

Прикрепления: 8673309.jpg(269.2 Kb) · 3886753.jpg(170.2 Kb)


 
C-22Дата: Вторник, 04.07.2017, 10:32 | Сообщение # 8
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 1643
Награды: 2
Репутация: 12
Статус: Offline
Фото от нашего фотокора Романа Свитченко. Огромное спасибо, хорошо сделано! Так держать!
Позволил себе слегка обработать ряд фото.Весь фотоальбом от автора: https://drive.google.com/drive/folders/0B8W_4iVnbd6iMTFlcGs0U1czQVU
Прикрепления: 2071942.jpg(192.0 Kb) · 9779468.jpg(230.8 Kb) · 9064505.jpg(277.6 Kb) · 4487675.jpg(185.2 Kb) · 0814424.jpg(176.4 Kb)


 
C-22Дата: Вторник, 04.07.2017, 10:33 | Сообщение # 9
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 1643
Награды: 2
Репутация: 12
Статус: Offline
Прикрепления: 3881199.jpg(242.9 Kb) · 3907468.jpg(122.9 Kb) · 4819099.jpg(140.0 Kb) · 9289076.jpg(109.2 Kb) · 3924798.jpg(123.8 Kb)


 
C-22Дата: Вторник, 04.07.2017, 10:34 | Сообщение # 10
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 1643
Награды: 2
Репутация: 12
Статус: Offline
Прикрепления: 9215596.jpg(120.8 Kb) · 0057125.jpg(158.7 Kb) · 4054631.jpg(142.2 Kb) · 1073384.jpg(153.9 Kb) · 0729275.jpg(155.0 Kb)


 
C-22Дата: Вторник, 04.07.2017, 10:35 | Сообщение # 11
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 1643
Награды: 2
Репутация: 12
Статус: Offline
Прикрепления: 0009661.jpg(322.4 Kb) · 0072604.jpg(181.4 Kb) · 0775925.jpg(285.5 Kb) · 2979815.jpg(114.9 Kb) · 8638858.jpg(142.4 Kb)


 
C-22Дата: Вторник, 04.07.2017, 10:36 | Сообщение # 12
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 1643
Награды: 2
Репутация: 12
Статус: Offline
Прикрепления: 7990273.jpg(218.7 Kb) · 5401004.jpg(219.0 Kb) · 2235186.jpg(264.7 Kb) · 2853869.jpg(213.4 Kb) · 0958016.jpg(258.1 Kb)


 
C-22Дата: Вторник, 04.07.2017, 10:37 | Сообщение # 13
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 1643
Награды: 2
Репутация: 12
Статус: Offline
Прикрепления: 6518147.jpg(198.3 Kb) · 5779791.jpg(107.8 Kb) · 0399763.jpg(127.7 Kb) · 9876164.jpg(120.2 Kb) · 5034919.jpg(224.4 Kb)


 
C-22Дата: Вторник, 04.07.2017, 10:38 | Сообщение # 14
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 1643
Награды: 2
Репутация: 12
Статус: Offline
Прикрепления: 3604291.jpg(157.4 Kb) · 4000489.jpg(115.3 Kb) · 5341428.jpg(241.9 Kb) · 2565998.jpg(149.6 Kb) · 6052052.jpg(232.3 Kb)


 
C-22Дата: Вторник, 04.07.2017, 10:39 | Сообщение # 15
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 1643
Награды: 2
Репутация: 12
Статус: Offline
Прикрепления: 4351975.jpg(298.4 Kb) · 4523644.jpg(204.5 Kb) · 2144623.jpg(127.2 Kb) · 4242568.jpg(318.8 Kb) · 8920340.jpg(161.7 Kb)


 
Форум » Наши Мероприятия и Акции » Фотоотчеты, обсуждение, планы » "В июле 44-го". Операция "Багратион" (Тактическое мероприятие по лету 1944 года.)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтов - uCoz